KAIP IŠSIRINKTI DIENINES IR NAKTINES UŽUOLAIDAS

Šiame straipsnyje sužinosite kaip išsirinkti dienines ir naktines užuolaidas, į ką reikia atsižvelgti.

Viskas apie užuolaidas

KAIP IŠSIRINKTI DIENINES IR NAKTINES UŽUOLAIDAS

Užuolaidos yra investicija į jūsų namus, į jūsų namų jaukumą, todėl renkantis tiek spalvą, tiek audinį- svarbu neskubėti. Tinkamai parinktos ir priderintos užuolaidos gali apsaugoti nuo saulės spindulių ir smalsių aplinkinių žvilgsnių. Taigi, kaip išsirinkti užuolaidas ir prie ko jas derinti, siekiant puikaus rezultato?

Pilkos naktinės užuolaidos ir dieninės užuolaidos
Dieninės užuolaidos

DIENINĖS UŽUOLAIDOS

Dieninės užuolaidos yra lengvos ir permatomos. Jos gali būti įvairių spalvų, tačiau populiariausios yra sniego baltumo ir baltos. Pagrindinė dieninių užuolaidų funkcija yra prislopinti saulės spindulius, patenkančius į patalpą. Taip pat, jos suteikia privatumo, kurio daugelis mūsų siekia, gyvendami tiek name, tiek bute.

Dieninės užuolaidos gali papuošti įvairaus stiliaus interjerą. Universaliausios yra sniego baltumo ir baltos spalvos dieninės užuolaidos, kurias yra lengva derinti prie interjero. Renkantis kitokių spalvų dienines užuolaidas, reiktų jas derinti prie;

· Kambario sienų

· Minkštų arba korpusinių baldų

· Bendro interjero

· Kitų langų uždangų (pavyzdžiui, žaliuzių arba roletų)

Rudos naktinės užuolaidos, dieninės užuolaidos

NAKTINĖS UŽUOLAIDOS

Naktinės užuolaidos yra tankesnės struktūros ir yra puikus pasirinkimas, siekiant privatumo temstant ar jau sutemus. Jos suteikia kambariui ne tik privatumo, bet ir jaukumo. Priklausomai nuo audinio tankio, naktinės užuolaidos gali visiškai užtamsinti kambarį.

Įsirenginėjant namus, naktines užuolaidas reikėtų rinktis kaip paskutinį interjero akcentą, kai jau yra matomas bendras kambario vaizdas. Lengviau yra pritaikyti užuolaidas prie jau esamo interjero, o ne interjerą prie užuolaidų.

Ryškesnių spalvų naktines užuolaidas galima derinti prie nedidelių interjero detalių;

· Lovatiesių

· Stalo padėkliukų

· Kilimo

· Dekoratyvinių pagalvėlių

· Kitų mažų interjero detalių

Pastelinių spalvų naktinės užuolaidos gali būti derinamos prie sienų arba prie bendro interjero. Pastelinės spalvos nėra ryškios, todėl lengvai įsilietų į bendrą erdvę.

Rudos naktinės užuolaidos, dieninės užuolaidos

KAIP DERINTI DIENINES IR NAKTINES UŽUOLAIDAS

Įsirenginėjant namus ir derinant užuolaidas prie namų interjero, verta apgalvoti jų derinimą ne tik su kitais interjero elementais, bet ir tarpusavyje.

Lietuviai vis dar linkę kabinti užuolaidas ant atskirų laikiklių, tačiau, šiuo metu rinkoje jau turime platų asortimentą dvigubų karnizų ir bėgelių, kurie gali būti puikiai pritaikyti tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio stiliaus interjero.

Derinant dienines ir naktines užuolaidas, svarbu atsižvelgti į audinio tankį, spalvą ir bendrą namų interjerą. Niekada nesuklysite pasirinkdami klasikinių atspalvių, bei raštų užuolaidas, turėdami omeny, kad užuolaidas daugelis mūsų keičiame pakankamai retai, tai gali būti išties puiki investicija.

Nėra vieno teisingo atsakymo, prie ko derinti užuolaidas. Svarbu gerai apgalvoti, kokį interjerą namuose norite sukurti, bei kokių savybių tikitės iš užuolaidų.

Jei susiduriate su sunkumais išsirenkant užuolaidas, ar norėtumėte užuolaidų siuvimo, pagal jūsų individualius matmenis, susisiekite su mumis el. paštu info@veliuras.lt arba telefonu +37061707038 .

Padėsime ir patarsime kaip išsirinkti užuolaidas, mūsų dizainerio konsultacijos yra NEMOKAMOS.